Eğlence

Çocuğunuz İçin Eğlenceli Doğum Günü Etkinliği

Çocuğunuz için en eğlenceli doğum günü

Değişik ve ekstrem bir eğlence arayışı içerisinde olan ebeveynler, uzun ve yorucu süreçlerle zaman kaybetmeden Flyzone Türkiye adlı eğlence sektörü de lider olan firmaya başvurarak çocuklarına yeterince keyifli vakitler geçirtebilir.

 Yapılan Faaliyetler

Faaliyet konusunda akıllara ilk gelen eğlence merkezlerinden bir tanesi olan Flyzone Türkiye, eğlenceli ortamlara değişik bir ebat getirmektedir. Çünkü Flyzone Türkiye sayesinde hem eğlenceli anlar yaşayabilir hatta eş vakitli olarak spor yapma olanağı dahi bulabilmektesiniz.

Hafta içi yada hafta sonu fark etmeksizin hizmet vermekte olan eğlence kuruluşu olarak istediğiniz her zaman diliminde gerçekleştirilen eğlenceli faaliyetler katılabilir ve dostlarınız ile adrenalin dolu, yüksek ve ekstrem bir ortama ortak olabilirsiniz.

 Flyzone Nedir?

Dünyada çoğunluklu olarak gençlerin ve kendini genç hissetmekte olan insanların birleştiği, eğlence ve spor dalları konseptinin birlikte sunulduğu; büyük bir trambolin ile eğlenceli parkurlardan meydana gelen Flyzone, ilk defa ülkemizde Mall Of İstanbul bünyesinde açıldı.

Her biri farklı ve eğlenceli, heyecanı doruklara çıkaran etapları ile müşterileri bünyesine alan bu yenilikçi konsept, 1600 metrekare kadar kapalı bir alan üstüne kurulmuştur.

Flyzone, müşterilerinin hem renkli anlar geçirebilmesini hem de samimi bir ortamda sosyalleşebilmesini sağlamaktadır.

Ailelerinin ve eğitimli antrenörler gözetiminde bulunan çocuk, genç ve erişkinlere ideal olarak birbirinden değişik etap bölümleri yayınlayan Flyzone, eğlence ile adrenalini doruk noktalarına ulaştıracak etaplar bütününden oluşmaktadır.

 Doğum Günü Nasıl Bulundu?

Eski Yunan mitolojisinin inanışlarına göre ava ile ay tanrısı olan Artemis her ay altıncı günde doğum günü kutlar ve kendine un ile baldan koca bir pasta yapardı.

Yunanın ilahı doğum günlerini kutladıkları her ay amacıyla senede toplam on iki doğum günü bulunuyordu. İnsanlar ise yalnızca erkek olanları doğum günlerini kutlamakta ve bu tebrik amaçlı oluşan ortam kişinin ölümünden seneler ardından da devam etmekteydi.

 Fiyat Aralığı

Sektörde diğer firmalara göre verilen hizmet oranında fiyatları çok ekonomik olan Flyzone eğlence merkezi fiyatları 49 TL den başlayıp 440 TL kadarlık bir aralıkta tutmaktadır.

Örnek Doğum Günü Etkinliklerimiz

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

FlyZone Turkey (@flyzoneturkey)’in paylaştığı bir gönderi ()

Detaylı bilgi: https://www.flyzoneturkey.com/dogum-gunune-ozel-etkinlik.html

Leave a Reply