Aktivite, Eğlence

Hafta Sonu Çocuğumla Nereye Gidebilirim?

Hafta Sonu Çocuğumla Nereye Gidebilirim?

Yetişkinler ve çocuklar için farklı eğlence programları düzenleyen Flyzone Türkiye, ziyaretçileri için uygun fiyat aralıkları ile spor ve eğlenceyi bir arada sunar. Siz de hafta içi ya da haftasonu çocuklarınızı alarak Flyzone’a gelebilir ve Türkiye’nin en büyük trambolin parkında doyasıya eğlenebilirsiniz.

Hafta sonu çocuğumla nereye gidebilirim? sorusuna cevap olacak ve sizi kara kara düşünmekten kurtaracak bir yer var. Onun adı Flyzone Türkiye. Siz de birbirinden farklı etkinliklerin düzenlendiği ve güvenliğin hat safhada uygulandığı Türkiye’nin en büyük trambolin parkına gelebilir ve haftasonları  çocuklarınız ilke oldukça eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Bunun yanında çocuklarınız eğlenirken siz de spor yapabilir ve vücudunuzun daha fit bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken çocuklarınız ve kendiniz için uygun bir program seçerek bilet almak kadar kolaydır.

Flyzone Türkiye Çocuk Aktiviteleri Nelerdir?

Her yaşa hitap eden bir eğlence merkezi olması ile ünlü Flyzone Türkiye bünyesinde yetişkinler ve çocuklar için ayrı programlar düzenlenmektedir. Öncelikle Flyzone Türkiye programlarını sıralayalım ve bunun ardından çocuk programları hakkında bilgi verelim.

  • Base Flight
  • Kids Flight
  • Night Flight
  • Group Flight
  • Party Flight
  • Event Flight

Yukarıda yer alan listede İstanbul trambolin parkı programları yer almaktadır. Bu programlar arasında çocuklar için uygun olanlar “Base Flight ve Kids Flight” programları olarak karşımıza çıkar.

Base Flight


7 – 13 yaş arasında çocuklar içindir ve programa en az bir ebeveyn eşliğinde katılmak zorunludur. Ayrıca 13 yaşından büyük olan kişiler ise programa bireysel olarak katılabilir.

Kids Flight

Ebeveyn gözetiminde 4 – 7 yaş aralığındaki çocukların katılabildiği programdır. Ayrıca her sabah saat 10:00 – 11:00 arasında çocuklar için uygulanan özel seanslardan biri olma özelliğini taşır.

İstanbul trambolin parkı, geniş kapsamlı bir program içerisinde hizmetlerini yürütmektedir. Yetişkinlerin yanı sıra çocukları unutmamış ve bu nedenle sahip olduğu 6 farklı program arasından 2’sini çocuklara ayırmıştır. Yetişkinlere çocukları ile eğlenme fırsatı veren eğlence merkezi, aynı zamanda eğlenirken spor yapmak isteyenler için oldukça önemli bir konuma sahiptir. Özellikle günlük hayatın koşuşturmacasından dolayı spor yapmaya zaman ayıramayan ebeveynlere pek çok avantaj sağlamaktadır.

Profesyonel Ekip ile Üst Düzey Güvenlik Önlemleri

Flyzone Türkiye, İstanbul içerisindeki çocuk eğlence merkezleri arasında oldukça önemli bir konumda yer alır. Geniş çaplı olanakları ve profesyonel ekibi ile çocukların güvenli bir ortamda eğlenmesi için gereken her şey düşünülmüştür. Titizlik ve özenle uygulanan güvenlik önlemleri, seans öncesi ve seans sırasında eksiksiz bir şekilde yerine getirilir ve çocukların güvenliği tam olarak sağlanmış olur. Bu nedenle Flyzone Türkiye, çocuklarınızı güvenli bir ortamda eğlendirebileceğiniz en doğru adreslerden biridir. Aktiviteler tamamen onların güvenliği düşünülerek planlanır ve aktivite sırasında kural dışı herhangi bir davranışta bulunmalarına izin verilmez.

Flyzone Türkiye Çocuk Programı Fiyatları

Türkiye’nin en büyük ve modern trambolin parkı olan Flyzone Türkiye’nin iki farklı çocuk programı ile hizmet verdiğinden bahsetmiştik. Şimdi, bu programların fiyatlarına daha yakından bakalım.

  • Base Flight – 69 TL
  • Kids Flight – 59 TL

7 – 13 yaş arasındaki çocuklar ve üzerindeki bireyler için düzenlenen Base Flight programı kişi başı 69 TL olarak fiyatlandırılırken, 4 – 7 yaş arasındaki çocuklar için düzenlenen Kids Flight programı ise 59 TL’den fiyatlandırılmaktadır.

Siz de çocuklarınız ile heyecan dolu bir eğlenceye katılmak ve aynı zamanda onlara güzel bir hafta sonu hediye etmek için hemen biletinizi alın ve çocuğunuza uygun programı seçerek eğlenmenin keyfine varın.

Leave a Reply