Eğlence

Hafta Sonu İçin Eğlenceli Aktivite

haftasonu-aktivitesi-istanbul

Hafta sonu herkesin hevesle beklediği ve eğlenceli aktivite gerçekleştirebilecekleri zamanlar arasında yer alır. Çoğu kişi hafta sonunu nasıl geçireceğinden emin olamaz. Bu bağlamda kaliteli ve eğlenceli vakit geçirmeniz için Flyzone yardımınıza koşar.

 Hafta Sonu için Eğlenceli Aktiviteler Nelerdir?

Flyzone tatil günlerini kaliteli şekilde geçirebilmeniz için sizlere yardımcı olur ve önünüze pek çok fırsat getirir. Hafta sonu aktivitesi olarak neler yapabileceğinizi merak ediyorsanız flyzoneturkey.com’a mutlaka bakmanızı tavsiye ederiz.

 Trambolinde Saatlerce Bıkmadan Zıplayabilirsiniz

Türkiye’de yer alan en büyük trombolin parkı olarak bilinen Flyzone’da trambollerin üzerinde zıplayarak saatlerinizi geçirebilirsiniz. Hem de bıkmadan! Eğlenirken fiziğinizi ve formunuzu koruyabilir, aynı zamanda kemiklerinizi güçlendirebilirsiniz. Flyzone’daki trambolin aktivitesi yalnızca sizi değil, ailenizi de eğlendirir. Her yaştan kişiye hitap eden trombolinler zihnin dinç tutulmasına da yardımcı olur.

 En Özel Gününüz Olan Doğum Gününüzü Kutlayabilirsiniz

Flyzone’da sizin için en özel gün olan doğum gününüzü farklı ve eğlenceli aktivitelerle kutlayabilirsiniz. Birbirinden ünlü ismin doğum günü mekanı olarak tercih ettiği Flyzone çocuklarınıza eşsiz deneyimler yaşatır.

 Ninja Zone’da Engelleri Aşın ve Hedefe Ulaşın

Flyzone’da yer alan diğer eğlence parkurlarından bir tanesi ise Ninja Zone’ dur. Bu parkur çeşitli engellerle donatılmıştır. Yapmanız gereken şey önünüze çıkan engelleri aşarak hedefe ulaşmaktır. Hem bedeninizi hem de zihninizi koordine edeceğiniz bu parkuru çok seveceksiniz.

 Master Court’ta Kendinize ve Yer Çekimine Meydan Okuyun

Flyzone’da yer alan Master Court parkuru 20’den fazla trambolin alanı içerir. Oradan oraya zıplayarak hem kendinize ve yer çekimine meydan okuyabilir, hem de çok eğlenceli ve akılda kalıcı bir hafta sonu geçirebilirsiniz.

 Air Walk Parkuru İle Sınırınızın Olmadığını Kanıtlayın

Flyzone’da bulunan eğlence parkurları arasında Air Walk parkuru da yer alır. Bu parkurda trambolinden alınan hızla beraber düz duvarda yürüme imkanı doğar. Siz de hafta sonu etkinliği olarak duvarda yürümeyi seçin ve sınırınız olmadığını herkese kanıtlayın.

 Rakibinizi Alt Etmek İçin Hafta Sonunu Bekleyin

Challenge Bridge eğlence parkuru özel yastıklar içerir. Bu parkur ile rakibinizi köprüden aşağı atabilir, zaferin ve eğlencenin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

FlyZone Turkey (@flyzoneturkey)’in paylaştığı bir gönderi ()

Leave a Reply