Eğlence

İstanbul’da Arkadaşlar İle Yapılabilecek Etkinlikler

night-party-flyzone

Tüm boş anınızı ya da hafta sonunuzu daha eğlenceli geçirmek istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden Flyzone Türkiye’yi ziyaret edebilirsiniz. Flyzone’da arkadaşlarınızla ve ailenizle geçirebileceğiniz pek çok farklı program bulunuyor. Özellikle sevdiklerinizle hafta sonu yapacağınız programların daha eğlenceli bir hal alması için şimdiden Flyzone’dan biletinizi almanız gerekir.

Hafta sonu arkadaşlarla etkinlik düşünüyorsanız sıradan aktiviteleri bir kenara bırakabilirsiniz. Çünkü Flyzone programlarında herkesin sevdiği pek çok aktivite mevcut. Bu aktivitelere katılmak içinse tek yapmanız gereken Flyzone biletlerini almak. Katılmak istediğiniz programları belirleyerek, bu programlar için biletinizi alarak, her anınızı daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Arkadaşlarla Yapılacak Aktiviteler

Flyzone Türkiye genç yaşlı demeden herkesin hafta sonu arkadaşları ile birlikte tercih edilebilecekleri bir eğlence merkezidir. Flyzone Türkiye eğlenceli bir hafta sonundan daha çok ziyaretçilerine en büyük trambolin parkını da sunmaktadır. Türkiye’de en büyük trambolin parkı Flyzone Türkiye’dir. Bu özelliği sayesinde park içerisinde hem eğlenceli hem de keyifli vakit geçirmek mümkündür. Trambolin parkını yalnızca eğlenceli hafta sonu geçirmek değil spor yapmak içinde tercih edebilirsiniz. Flyzone Türkiye en büyük trambolin parkına sahip olduğu için hafta sonu dilerseniz formada kalmak için de burayı tercih edebilirsiniz.

Trambolinde zıplamak hem sağlık açısından hem de formda kalmak açısından oldukça yararlıdır. Trambolin aktivitesini tercih eden kişiler;

*Kendilerini daha zinde ve dinç hissedecektir.

*Vücutta hızlı bir toparlanma ve formda kalma gözlemlenir.

*Zıplama hareketi sayesinde kemikler daha güçlü olur.

*Kardiyo yetisi üst düzeyde seyreder.

Flyzone Programları ve Biletler

Flyzone programlarına bakıldığında hafta sonu programların daha yoğun olduğu görülür. Özellikle hafta sonu eğlence merkezine daha fazla ziyaretçi geldiği için farklı aktiviteler de bu zamanlarda düzenlenir. Hafta sonu en çok tercih edilen aktivite ise DJ performansıdır. Dilerseniz bu güzel ortamda rezervasyon yaptırarak, kalabalık gruplarla da gelebilirsiniz. Hatta özel günlerinizi ve doğum günlerinizi Flyzone eğlence merkezinde keyifle kutlayabilirsiniz.

Flyzone Türkiye’de biletler birbirinden farklılık gösterir. Programlara katılma durumuna göre biletler;

-Base Flight : 69 TL

-Kids Flight: 59 TL

-Night Flight: 69 TL

-Group Flight: %10 indirimle 63 TL

-Party Flight ve Event Flight bilet olarak ayrılır.

 

Leave a Reply