Eğlence

İstanbul’da Doğum Günü Partisi Verilebilecek Mekanlar

dogum-gunu-flyzone

Doğum günleri, özellikle doğum günlerinde düzenlenen partiler özeldir ve unutulmazdır. Çocuğunuza, eşinize veya arkadaşınıza unutulmaz bir doğum günü partisi düzenlemek istiyorsanız doğum günü partisi mekanı olarak Flyzone Türkiye’yi seçebilirsiniz.

Flyzone Türkiye, bir eğlence merkezi olmasına rağmen doğum günü, mezuniyet gibi özel partileri de verebiliyorsunuz. Eviniz kirlenmeden ve dağılmadan, partide eksiklik olması endişesi taşımadan 5 dakikada rezervasyonunuzu yaptırabiliyorsunuz.

Yıllarca Unutulmayacak Doğum Günü Partisi

Flyzone Türkiye’nin muhteşem ortamında verdiğiniz doğum günü partisini ne çocuğunuz ne de eşiniz unutamayacaktır. Gelen davetlilerin bile doğum günü partisini burada yapılmasını isteyeceği bir parti buluyorsunuz. Çocuklar için doğum günü etkinliği yaparken siz ve davetlileriniz sizler için hazırlanan menüyle ziyafet çekiyorsunuz.

Çocukların Vazgeçemediği Trambolinler

Doğum günü pastasının üflenmesi, pastanın ve yiyeceklerin yenmesinden sonra çocukları tutmanız mümkün olmayacaktır. Çocuklar neşe içinde trambolinlerde eğlenirken siz de keyif içinde içeceğinizi yudumlayabilirsiniz.

Sizin ve davetlilerin güvenlik endişesi bulunmasın. Güvenlik görevlileri ve personel tarafından sürekli gözetim altında tutuluyorlar. Personel güler yüzlü ve yardımsever olduğu için siz gönül rahatlığıyla kafeteryada oturabilirsiniz.

Yaş Grubuna Göre Aktivite Alanları

Çocukların yaş grupları ve yapabilecekleri aktiviteler göz önünde bulundurularak “Kids Flight” ve “Base Flight” parkur programları bulunuyor.

Kids Flight trambolininden 4-7 yaş grubu çocuklar yararlanabiliyor.  Ailesinin ve güvenlik görevlilerinin kontrolünde minik yavrular, gönüllerince zıplamanın keyfini yaşıyorlar.

Base Flight trambolininden 7-13 yaş grubu çocuklar yararlanıyor. Bu yaş grubuna göre dizayn edilmiş ve ayarlanmış trambolinlerde çocuklar eğlencenin tadını çıkarıyorlar. Bu yaş grubu çocuklara güvenlik görevlileri gözettiği için siz ve davetlileriniz kafeteryada rahatça içeceğinizi yudumlayabilirsiniz.

Trambolinlerin Çocuklara Faydaları

Çocukların kas ve kemik gelişimleri için hareket etmeleri önemlidir. Yüzme ve trambolin vücuttaki bütün kasları çalıştırdığı için tavsiye edilen aktivitelerdir. Trambolinde zıplamanın faydalarını şöyle sıralayabiliriz;
-Vücut zindeliğini artırır.
-Cocuklarda iştahsızlık problemi ortadan kalkar.
-Kaslar gelişerek, sıkılaşır.
-Denge yeteneği gelişir.
-Ter yoluyla, üre ve ölü hücreler dışarı atılır.
-Çocuklar bir arada eğlendiği için sosyalleşmeleri artar.

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

FlyZone Turkey (@flyzoneturkey)’in paylaştığı bir gönderi ()