Eğlence

İstanbul’da Eğlenceli Bir Hafta Sonu Geçirmek

istanbulda-haftasonu-etkingli

Haftanın yorgunluğunu, stresini atmak ve eğlenceli bir hafta sonu geçirmek istiyorsanız Flyzone Türkiye’ye gidebilirsiniz. İstanbul dışına çıkmadan veya İstanbul’a yakın yerdeyseniz buraya gelerek eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz.

Flyzone Türkiye’de eğlenmenin yanında spor yaparak vücut sağlığınızı da korumuş oluyorsunuz. Dj’ler eşliğinde adrenalin patlaması yaşayarak yer çekimine meydan okuyorsunuz.

 Eğlenceli ve Güvenli Parkurlar Sizleri Bekliyor

Flyzone Türkiye’de her yaşa uygun etkinlik ve bu etkinliklerin yapıldığı parkur bulunuyor. Güvenlik endişeniz varsa, bunu kafanızdan atabilirsiniz. Düzenli olarak parkurlar kontrol ediliyor. Yaptığınız aktivitelerde güvenlik görevlisi yanınızda bulunuyor. Giymeniz için verilen silikon çoraplar sayesinde kayma probleminiz de ortadan kalkıyor.

Her yaşa hitap eden trambolin, yer çekimine meydan okuduğunuz uzay uçuşu, yeteneklerinizi sergileyeceğiniz ninja parkurları sizlere unutamayacağınız bir hafta sonu eğlencesi sunuyorlar.

 Her Yaşın Vazgeçilmezi Trambolinler

Özellikle çocukların vazgeçemediği ve üzerinden indiremediğiniz trambolinler büyükler için de tasarlanmış. Akrobasi hareketlerinizle yeteneğinizi sergileyebilirsiniz. Daha aktrasyon istiyorsanız trambolinden zıplarken basket atma ve hedef vurma etkinliklerini de yapabilirsiniz.

Çocukların kas ve kemik gelişiminde yararlı olan trambolinler, sizlerin de ter yoluyla üre atmanıza sağlıyorlar. Bu nedenle çocuklarınızla birlikte eğlenip, spor yapmak için hafta sonunu buraya gelerek değerlendirebilirsiniz.

 Adrenalin Tutkunları İçin Ninja Zone

Çocuklarınız trambolinde eğlenirken siz de gücünüzü ve yeteneğinizi göstereceğiniz Ninja Zone parkuruna geçebilirsiniz. “İnatçı İki Keçi” misali rakibinizi elinizdeki destekle köprüden düşürebilirsiniz. Tırmanmayı seviyorsanız “tırmanma duvarı” tam size göredir. Güç ve denge unsurlarını barındıran asılarak köprüden geçme ve köpük denizinden yüzerek geçme aktiviteleriyle haftanın bütün stresini atıyorsunuz.

 Flyzone Türkiye’ye Nasıl Gidebilirsiniz?

Eğlence merkezi, Mall Of İstanbul Alışveriş Merkezi’nde bulunuyor. Kapılarını her gün saat 12:30’da açan merkeze toplu taşıma araçlarıyla veya kendi aracınızla rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Eğlence merkezi her gün 11:30’da açılıyor ve 20:00’da kapanıyor. Cuma veya Cumartesi gitmek isterseniz parti geceleri etkinliği yapılıyor. Günün yorgunluğunu müzik dinleyerek ve dans ederek atabilirsiniz.

 Flyzone Türkiye’ye Neden Gitmelisiniz?

Hafta sonunu hem maddi hem de manevi olarak değerlendirmenin en iyi yollarından biridir. Bilet fiyatlarının uygunluğu, ailece vakit geçirilebildiği, eğlenerek spor yapılabildiği için Flyzone Türkiye’yi tercih edebilirsiniz.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Hazırsan, zıplamaya başlayoruz!💪🏻 Keşfetmek için bio’daki linke tıkla! #flyorbye #eğlence #genç #adrenalin #macera #mallofistanbul

FlyZone Turkey (@flyzoneturkey)’in paylaştığı bir gönderi ()