Eğlence

İstanbul’da Hafta Sonu Ne Yapılır?

Siz de farklı ve sıra dışı bir eğlence arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden Flyzone Türkiye’ye gelebilir ve oldukça eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece bilet almak ve size uygun programlardan birini seçmektir.

İstanbul’da hafta sonu ne yapılır? etkinlikler dendiğinde akla gelen ilk eğlence merkezlerinden biri olan Flyzone Türkiye, eğlenceye farklı bir boyut getiriyor. Çünkü Flyzone Türkiye ile hem eğlenebilir hem de aynı anda spor yapma imkanı bulabilirsiniz. Hafta içi ve haftasonu hizmet veren eğlence merkezi olarak dilediğiniz her an bu eğlenceye katılabilir ve arkadaşlarınız ile adrenalini yüksek bir heyecana ortak olabilirsiniz.

Türkiye’nin En Büyük Trambolin Parkı

Türkiye’nin en büyük trambolin parkı olma özelliğini gösteren Flyzone Türkiye, haftasonu etkinlikleri ile tercih edilebilecek eğlence merkezleri arasında yer alır. Her yaşa hitap eden bir eğlence merkezi olmasının yanında formda kalmak isteyenler için de çeşitli avantajlar sağlar. Eğlence merkezinde yer alan trambolinler üzerinde zıplayarak vücudunuzu daha fit bir görünüme sokabilir ve bunun yanında daha sağlıklı olmayı başarabilirsiniz. Trambolinde zıplamanın vücudunuz üzerindeki olumlu etkileri şöyle sıralanabilir;

 • Kemikleriniz ciddi derecede kuvvetlenir.
 • Zihniniz daha dinç ve zinde kalır.
 • Üst seviye bir kardiyo etkisi ile karşı karşıya kalırsınız.
 • Hücreleriniz ve dokularınız yenilenir.
 • Vücudunuz belirli ölçüde forma kavuşur.

Yukarıda saymış olduğumuz etkileri Flyzone Türkiye bünyesinde gerçekleştireceğiniz etkinlikler ile sağlamanız mümkündür. Hatta haftada 2 ya da 3 kez trambolin üzerinde zıplayarak vücudunuz için spor yapmanız tavsiye edilir. Tabi sadece spor yapmakla kalmaz, aynı zamanda yaptığınız sporu eğlenceli bir hale getirmiş olursunuz.

Uygun Fiyatlarda Haftasonu Eğlencesi İçin Flyzone Türkiye

Flyzone Türkiye, siz adrenalin tutkunlarına haftasonu için oldukça uygun fiyat aralıkları ile eğlenme fırsatı sunar. Bütçe dostu fiyatları ile ister sadece kendiniz isterseniz de aileniz ya da arkadaşlarınız ile bu sınırsız eğlenceye dahil olabilirsiniz.

Günümüzde pek çok insan genelde hafta içi yoğun olmasından dolayı yapmak istediği etkinlikleri haftasonuna bırakır. Çünkü onlar için oldukça yoğun bir haftanın ardından en uygun zaman haftasonudur. Flyzone Türkiye, hem hafta içi hem de haftasonu hizmet veren bir eğlence merkezi olması nedeniyle ziyaretçilerine farklı alternatifler ile yardımcı olmaya çalışır. Eğer hafta içi eğlenceli bir şeyler yapmak için yeteri kadar zamanınız yoksa haftasonu için bilet alabilir ve yüksek adrenalin coşkusunu bizimle yaşayabilirsiniz. Flyzone Türkiye eğlence merkezi tüm hafta iş stresinden kurtulmak ve birbirinden eğlenceli aktivitelerde bulunmak adına oldukça önemli bir konumda yer alır. Bizimle eğlencenin doruklarına ulaşabilir ve trambolin üzerinde zıplarken özgür olmanın tadına varabilirsiniz.

Flyzone Türkiye Bilet Fiyatları

Flyzone Türkiye bilet fiyatları eğlence merkezi bünyesinde düzenlenen programlara göre değişiklik gösterir. Ancak genel olarak bakıldığında uygun fiyatlar ile karşılaşmak mümkündür. Şimdi, Flyzone Türkiye programlarına ve fiyatlarına daha yakından göz atalım.

 • Base Flight – 59 TL
 • Kids Flight – 49 TL
 • Night Flight – 59 TL
 • Group Flight – %10 İndirimle 53 TL
 • Party Flight – Rezervasyon gerektirir.
 • Event Flight – Rezervasyon gerektirir.

Diğer yandan haftasonunda düzenlenen aktivitelerde DJ performansı eşliğinde eğlenmek ve daha farklı bir heyecana ortak olmak mümkündür. Hafta sonu etkinliklerinde DJ’ler trambolin üzerinde zıplayan ziyaretçilere farklı bir eğlence ortamı sunar ve adrenalinin daha üst seviyelere çıkmasına yardımcı olur. Bunların yanı sıra isteğe bağlı olarak doğum günü gibi özel etkinlikler düzenlemek isteyenler de hafta sonu için önden rezervasyon yaptırarak farklı bir program ayarlayabilir.

Leave a Reply