Aktivite

İstanbul’da yetişkinler için trambolin park var mı?

İstanbul’da yetişkinler ve çocuklar için birbirinden eğlenceli aktiviteler düzenleyen Flyzone Turkey Trambolin Parkı, bünyesinde gerçekleştirdiği birbirinden farklı aktiviteler sayesinde eğlence ve sporun en doğru adreslerinden biri olma yolunda ilerlemektedir. Son derecede güvenlikli ve profesyonel ekip ile gerçekleştirilen aktiviteler, sizlerin güvenliğinin sağlanması için her şeyin düşünüldüğü bir eğlence merkezi olduğunu açıkça göstermektedir.

İstanbul’da yetişkinler için trambolin park var mı? Sorusunun cevabını ise evet şeklinde yanıtlamak mümkündür. Mall of İstanbul içerisinde yer alan trambolin parkı, yetişkinlere adrenalin dolu anlar yaşatmaktadır. Spor yaparken eğlenmek ya da bunun tam tersi Mall of İstanbul’da bulunan Flyzone Turkey eğlence merkezi ile mümkün olabilmektedir.

Flyzone Turkey Trambolin Parkında Zıplamaya Doyun!

Flyzone Turkey Trambolin Parkı içerisinde pek çok farklı aktivite içerisinde yer almak mümkündür. Bunlardan biri trambolin zıplama olarak karşımıza çıkar. İnsanlara hem eğlenme hem de spor yapma imkanı veren bu aktivite, aynı zamanda bedensel olarak birtakım faydaları da beraberinde getirir. Çünkü zıplama ile vücutta birtakım olumlu etkiler meydana gelir ve bu etkileri aşağıdaki gibi sıralamak mümkündür;

Zıplamanın vücutta yarattığı etkiler;

  • Hücrelerin yenilenmesinde güçlenmesinde oldukça etkilidir.
  • Kemiklerin belirli ölçüde kuvvetlenmesine yardımcı olur.
  • Vücudun formunu korunmasını sağlar.
  • Kuvvetli bir kardiyo egzersizi yerine geçer.
  • Zıplayarak zihni daha taze ve dinç tutmak mümkündür.

Flyzone Turkey, aynı zamanda aile boyu eğlenmenin en doğru adreslerinden biridir. Bireysel olarak eğlenmek mümkün olduğu gibi arkadaş grubu ya da ailecek ziyaret edildiğinde oldukça eğlenceli zamanlar geçirilebilir. Tabi bunun yanında özel günlerin kutlanması için de son dönemlerde tercih edilen eğlence merkezlerinden biri olmuştur. Dilerseniz, doğum günlerinizi Flyzone Turkey’de kutlayabilir ve farklı bir girişimde bulunmuş olabilirsiniz.

Flyzone Turkey ile Hem Spor Hem Eğlence

İnsanların günlük hayatın stresinden uzaklaşarak eğlenceli zamanlar geçirmesine yardımcı olan Flyzone Turkey, bunun yanında spor yapmanın da mümkün olduğu merkezlerden biri olma özelliği taşır. Çünkü sahip olduğu aktiviteler insanlara hem eğlenme hem de spor yapma imkanı sunar. Zıplamadan parkura kadar pek çok aktivite içerisinde eğlenirken bir yandan da spor yapmak mümkündür. Flyzone Turkey eğlence merkezinde her aktivite tam 60 dakika kadar sürer ve her aktivite için bilet alınması gerekir. Bunun yanında aktivite için bilet alan kişilerin en az 30 dakika öncesinde check-in işlemlerini yaptırması ve böylece aktivite için hazır olması gerekir.

Eğer siz de eğlenceli bir aktivite içerisinde yer almak ve aynı zamanda spor yaparak zinde kalmak istiyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden Flyzone Turkey’ye gelin ve birbirinden eğlenceli aktivitelerden birinde yer alarak adrenalin yüklü anlar yaşama şansına sahip olun.

Leave a Reply