Eğlence

Mall of İstanbul’da Yerçekimsiz Ortam Açıldı

İstanbul’un yeni eğlence merkezleri arasında yer alan Flyzone Türkiye, kısa zaman önce ziyaretçilerine kapılarını açtı. Mall of İstanbul yerçekimsiz ortam her gün belirli aralıklar ile düzenlenen özel etkinlikleri ile ziyaretçilerini bekliyor. Birbirinden farklı eğlence ve etkinliklerin yer aldığı Flyzone Türkiye, hem yetişkinler hem de çocuklar için farklı programların düzenlendiği bir eğlence merkezi. Bunun yanında güvenliğin hat safhada yer aldığı merkezde, ziyaretçilerin güvenli bir şekilde eğlenmesi adına gereken her şey düşünülmüş durumda.

Mall of İstanbul’da yerçekimsiz ortam açıldı sloganını belki de pek çok yerde duymuşsunuzdur. Ziyaretçilerine sporu ve eğlenceyi aynı anda sunan eğlence merkezi, her yaşa hitap eden etkinlikleri ile herkesi sınırsız bir eğlenceye davet ediyor.  Siz de bu eğlenceye katılabilir ve ne kadar büyük olursanız olun, çocuklar gibi eğlenebilirsiniz. Üstelik sadece sizler de değil, çocuklarınızı da bu eğlenceye ortak edebilir ve Türkiye’nin en yeni ve sıra dışı eğlence merkezi Flyzone Türkiye ile oldukça eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Tabi bunun yanında arkadaş gruplarınızla da katılabilir ve eğlencenin dozunu iki katına çıkarabilirsiniz.

Flyzone Türkiye ile Spor ve Eğlence Aynı Anda!

Flyzone Türkiye, diğer adıyla İstanbul yerçekimsiz ortam tüm ziyaretçilerine eğlencenin yanında spor yapma olanağı da sunar. Eğer fit kalmak ve vücudunuzun forma sokmak istiyorsanız, eğlenirken bir yandan da spor yapma imkanı bulabilirsiniz. Eğlence merkezinde trambolin üzerinde zıplayarak hem eğlenceli zamanlar yaşayabilir hem de vücut kaslarınızın harekete geçmesini sağlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra özel etkinliklere katılabilir ve bu etkinlikler ile hem çocuklarınızı hem de kendinizi sıra dışı bir eğlencenin ortasında bulabilirsiniz. Flyzone Türkiye bünyesinde gerçekleştirilen programlar aşağıdaki gibidir;

 • Base Flight
 • Kids Flight
 • Night Flight
 • Group Flight
 • Party Flight
 • Event Flight

Programlar içerisinde hem yetişkinler hem de çocuklar için uygun etkinlikler yer alır. Ayrıca etkinliklere bireysel olarak katılmak mümkün olduğu gibi grup olarak da katılmak mümkündür. Yani isterseniz, aileniz ya da arkadaş grubunuz ile programlara katılabilir ve onlarla beraber eğlenme şansına ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Ekip ile Güvenli ve Kaliteli Hizmet

Flyzone Türkiye, tüm aksiyonlarını profesyonel bir ekiple gerçekleştirir ve eğlence merkezinde güvenlik adına tüm önlemler alınmaktadır. Ziyaretçiler, etkinlikler öncesinde gerekli güvenlik uyarıları ve eğitimleri almalarının ardından programa dahil edilir. Bunun yanında etkinlik sırasında herhangi bir problem yaşanmaması adına aynı şekilde gerekli olan tüm güvenlik önlemleri titizlikle uygulanır ve yanlış uygulamalara asla izin verilmez. Bu nedenle hem siz hem de aileniz beraber gelerek yerçekimsiz ortam Flyzone Türkiye’de doyasıya eğlenebilir ve aynı zamanda eğlencenin sınırlarını zorlayabilirsiniz. Aileniz ile içiniz rahat bir şekilde eğlenebilir ve bu eğlenceyi tamamen güvenli bir ortamda yaşama şansına sahip olabilirsiniz.

Flyzone Türkiye ile Fit Kalın!

Eğlence ve sporun aynı anda gerçekleştirildiği Flyzone Türkiye, ziyaretçilerine eğlencenin yanı sıra fit kalma imkanı sunar. Bu nedenle bir yandan eğlenmek bir yandan da fit kalmak istiyorsanız, yerçekimsiz ortam Flyzone Türkiye ile bunu gerçekleştirebilir ve trambolinde zıplayarak vücudunuzda yer alan pek çok kası harekete geçirebilirsiniz. Zıplamak vücutta bulunan birçok kasın hareketlenmesine ve bunun yanında çalışmasına yardımcı olur. Ayrıca trambolin reklamında zıplamanın etkilerini aşağıdaki gibi sıralamak mümkündür;

 • Zıplamak kemiklerin önemli derecede kuvvetlenmesine yardımcı olur.
 • Zıplama egzersizi ile zihin daha dinç ve zinde kalma özelliği gösterir.
 • Etkisi düşük olsa da kuvvet açısından üst seviye bir kardiyo etkisi bulunur.
 • Ayrıca başta hücrelerin olmak üzere dokuların yenilenmesinde etkilidir.
 • Vücudunda formda kalmasına yardımcı oluyor.

Bu muhteşem 5 etki ile daha fit kalmak her zaman için mümkün. Üstelik sadece bununla da bitmiyor. Spor yaparken aynı zamanda eğlenme şansı da buluyor ve eğlence ve sporu bit arada yaşamış oluyorsunuz.

Siz de hafta içi ya da haftasonu fark etmez, dilediğiniz her an Mall Of İstanbul bünyesinde yer alan Flyzone Türkiye ile dilediğiniz her an spor ve eğlenceyi bir arada yaşama şansı bulabilir ve aileniz ya da arkadaşlarınız ile sınırsız bir eğlenceye sadece program seçimi yaparak kolayca dahil olabilirsiniz.

Leave a Reply