Eğlence

Türkiye’nin Yeni Eğlence Merkezi Şimdi Mall Of İstanbul’da

Türkiye’nin Yeni Eğlence Merkezi Şimdi Mall Of İstanbul’da

Her yaş grubuna hitap eden pek çok aktivitenin yer aldığı ve dört gözle açılması beklenen eğlence merkezinde, herkes için keyif alacağı bir parkur bulunuyor. Özellikle gençlerin yoğun ilgi gösterdiği eğlence merkezi hakkında merak ettiklerinizle ilgili cevapları bu yazıda bulabileceksiniz.

Birbirinden Farklı Aktivitelerle Enerjiniz Tavan Yapacak!

7 farklı parkurdan oluşan FLYZONE; hem vücudu gelişim çağında olan çocuklara hem de gençlere hitap eden aktivitelerin yapılabileceği bir alana sahip. Farklı parkurlarda birbirinden eğlenceli olan alanlarda geçirecekleri vakitte, çocukların ve gençlerin enerjilerini dışa vurabilmeleri için her türlü imkan sunuluyor. Vücudun sağlıklı ve esnek olması için çeşitli aktivitelerin yapılabildiği eğlence merkezi, sadece çocuklara ve gençlere hitap etmiyor. Ayaklarını yerden kesmek isteyen ve heyecanı yaşamak isteyen her yaştan ziyaretçiye açık olan FLYZONE, yer çekimine karşı koymak isteyenleri bekliyor.

Alışılagelmişin dışında bir mekana sahip olan bu eğlence merkezi gençlerin, çocukların hatta ilerleyen yaşına rağmen kendini genç hissedenlerin bile ilgisini çekeceğine emin olabilirsiniz. Kapalı bir alan olmasına rağmen, zaman zaman kendinizi sanki sokaktaymış gibi hissedebileceğiniz bir atmosfer sizleri bekliyor. Ben zaten hep göklerde olmayı severim diyenlerdenseniz, mutlaka FLYZONE’u ziyaret etmelisiniz.

Bilet ve Detaylar İçin Tıklayınız

Eğlence Merkezi Hem Eğlendiriyor Hem de Ayaklarınızı Yerden Kesiyor

Eğlence merkezinin sahip olduğu parkurlarda o an hangi aktiviteyi yapıyor olursanız olun, kendinizi özgür hissedeceksiniz. Enerjiyi doruklarda hissettiren aktivitelerin hissettirdiği heyecan sayesinde, eğlence merkezinden ayrılmak istemeyeceğinize emin olabilirsiniz. Trambolin yapısı özelliğine sahip alanlarda istediğiniz kadar zıplayıp, havada çeşitli hareketleri yapma imkanınız olabiliyor. Ya da farklı ama eğlenceli bir deneyim yaşamak istiyorsanız, bu eğlence merkezi tam da sizin beklentilerinize cevap verecek özelliklere sahip gibi gözüküyor.

Bir kez gittiğinizde merkezdeki aktivitelerden vazgeçmeniz mümkün olmuyor. Çocuklar için de pek çok farklı eğlence seçeneğinin bulunduğu merkezde, kişilerin güvenliği için tüm önlemler alınmıştır. Her şeyden önce sağlık ve güvenliğin ön planda tutulduğu FLYZONE eğlence merkezinde, çeşitli aksesuarlarla da aktiviteleri yapabiliyorsunuz. Kimi zaman esnek bir ip, kimi zaman bir top ya da yumuşak alana atlayış için farklı zeminler.

Adrenalin ve heyecan dolu bir macera için daha ne olabilir ki. Anlatırken bile heyecan veren tüm bu eğlencenin yaşanacağı yerde elbette müzikler de mükemmel bir atmosfer yaşattırıyor. Son derece hareketli ve mekanın enerjisini yükselten tempodaki müzikler, herkesin ortama uyum sağlamasını kolaylaştırıyor. Aynı zamanda heyecanın doruklarda hissedilmesini sağlıyor. Bu sayede eğlence merkezinde geçirilen sürenin nasıl geçtiği hiç anlaşılmıyor.

Leave a Reply