Aktivite

Arkadaş Grubuyla Yapılabilecek Aktivite

Arkadaş Grubuyla Yapılabilecek Aktivite

Eğer siz de birçok kişi gibi hafta içi ya da haftasonu arkadaşlarınız ile nasıl bir aktivite yapmanız gerektiğini düşünüyorsanız, sizin için en doğru seçeneklerden birinin Flyzone Türkiye eğlence merkezi olduğunu söylemek istiyoruz. Arkadaşlarınız ya da aileniz ile doyasıya bir eğlencenin odak noktasında yer alacağınız Flyzone Türkiye, sporun ve eğlencenin bir arada yaşandığı eşine az rastlanır eğlence merkezleri arasında yer alır. Bu nedenle siz de eğlenirken bir yandan spor yapmak ve formda kalmak istiyorsanız, hemen biletinizi alın ve bu sınırsız eğlenceye ortak olun.

Arkadaş grubuyla yapılabilecek aktivite seçenekleri arasında oldukça önemli bir yere sahip olan Flyzone Türkiye, ziyaretçileri için birbirinden farklı etkinlikler ve parkur sporları ile öne çıkan bir merkezdir. Bunun yanında yerçekimsiz ortamın en doğru adresi olan eğlence merkezi, trambolin üzerinde zıplamanın en eğlenceli mekanlarından biri olma özelliğini taşımaktadır.

Flyzone Türkiye ile Arkadaş Grubuna Özel Programlar

Flyzone Türkiye bünyesinde düzenlenen programlar içerisinde yetişkinler ve çocuklar için farklı programlar mevcuttur. Bunun yanında arkadaş grupları için de çeşitli programlar düzenlenmektedir. Öncelikle bu programlara göz atalım ve sizlere arkadaş grubu ile dahil olabileceğiniz programdan bahsedelim.

  • Base Flight
  • Kids Flight
  • Night Flight
  • Group Flight
  • Party Flight
  • Event Flight

Arkadaş grubu ile katılabileceğiniz Flyzone Türkiye trambolin parkı etkinlikleri arasında Group Flight, Party Flight ve Event Flight” yer alır. Bu programlardan herhangi birini tercih ederek arkadaşlarınız ile eğlenceli vakit geçirebilir ve bunun yanında spor yapma imkanına da sahip olabilirsiniz. Group Flight programına direkt olarak bilet alarak katılım sağlayabilirsiniz, ancak diğer programlar için önceden arayarak rezervasyon yaptırmanız gerekir. Ayrıca özel etkinlikler için Party Flight programını seçebilir, doğum günü ve buna benzer özel günleriniz için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bahsetmiş olduğumuz programlar aynı zamanda aile olarak da katılabileceğiniz programlar arasında yer alır. Bu nedenle grup olarak katılmak istediğiniz anda bu 3 programdan birini tercih edebilirsiniz.

Sıkılaşmak İçin En Etkili Yöntem

Sporun ve eğlencenin bir arada yaşandığı İstanbul trambolin parkı, grup etkinliklerinin yanı sıra spor yapmak için de tercih edilebilecek eğlence merkezleri arasında ön plana çıkar. Çünkü trambolin üzerinde zıplama egzersizleri ile aynı zaman vücut sıkılaştırmak ve daha fit bir görünüme kavuşmak mümkündür. DJ performansları eşliğinde de gerçekleştirilen zıplama egzersizleri, kadın erkek herkesin formda kalması için oldukça ideal seçeneklerden biridir.

Siz de dilerseniz kız arkadaşlarınız ile bir araya gelebilir ve uygun bir program seçerek eğlenceli bir spor yapma fırsatı elde edebilirsiniz. Flyzone Türkiye, hem hafta içi hem de haftasonu ziyaretçilerine hizmet veren eğlence merkezi olması nedeniyle geniş kapsamlı alternatiflere sahip olduğunu belirtmekte fayda var.

Neden Flyzone Türkiye’yi Tercih Etmelisiniz?

Flyzone Türkiye, bireysel ya da grup olarak gerçekleştirilecek etkinlikler için en etkileyici ve faydalı eğlence merkezlerinden biri olma özelliğini taşır. Bunun yanında eğlenirken spor yapma olanağı sunar ve bu durum aslında Flyzone’un en cezbedici yanlarından biridir. Bünyesinde her yaşa hitap eden aktiviteler yer alır ve bir anlamda herkesin uçma hayalini gerçekleştirmelerine yardımcı olur. Trambolin üzerinde zıplarken ne kadar özgür olduğunuzu fark edecek ve ayaklarınız yerden kesildiğinde adrenalini oldukça yüksek bir aksiyon içerisinde kendinizi bulacaksınız.

Eğer siz de uçma hayalinizi gerçekleştirmek ve bunun yanında spor yaparak daha fit bit vücuda sahip olmak istiyorsanız, hemen arkadaşlarınızı da alın ve Flyzone Türkiye’nin keyfini bir an önce çıkarmaya başlayın.

Leave a Reply