Eğlence

Flyzone Parkurları

flyzone parkurlar

Flyzone Park eğlencenin boyut değiştirmiş halidir! Çok çeşitli ve birbirinden farklı parkurları ile sizlere keyifli saatler yaşatmaktadır. Her parkurda ayrı bir zevk ve eğlence keyfini yaşarken, birçok aktiviteyi aynı anda yapmış olursunuz.

Şehrin kalabalığı ve yoğunluğundan uzaklaşmış bir kaç saat bile olsa kendinize zaman ayırmış olursunuz. Birinci önceliği güvenlik olan parkımız, parkur kullanıcıların keyifli anlar yaşatırken can güvenliğini korur. Bütün parkurlar ve trambolinler uzman ekipler tarafından kontrol edilir. Uçuş ekipleri uçuş sırasında uçuş kurallarına uyulup uyulmadığını devamlı denetlerler. Herhangi bir olumsuz durumda anında müdahale edilir.

Park Kuralları

Parkımızın kullanım kuralları ve güvenlik uyarıları yasal kurallara göre düzenlenmiştir. Kişisel güvenliğiniz ve kazalara karşı uyarıları dikkate alınız. Size anlatılan ve parkurları kullanım talimatlarına mutlaka uyunuz. Park güvenlik kurallarına uymamanız sonucu kişisel yaralamalar, felç riski dışında başkalarının da zarar görmesine sebep olursunuz. Park alanına girdiğiniz andan itibaren güvenlik kameraları ile takip edilirsiniz.

Parkurları kullanırken kıyafetlerinizin rahat veya spor kıyafetler olması sizlerin lehinedir. Herhangi bir yaralanma ve takılma olmaması için spor kıyafetler önem taşır. Parkımız değişik birçok parkurdan oluşmaktadır. Her parkur kullanım durumuna göre düzenlenmiştir. 7 ayrı parkur alanı ile güvenli uçuşlar diliyoruz. Parkur ekibi ve uçuş ekibi sizlerin güvenliğini için görev başındadır!

Parkurlar

 Air Walk Parkuru

 Air Walk Parkuru

Bu parkurda trambolin desteği ile dikey duvarda yürümeye çalışılmaktadır. Oldukça zor ve eğlenceli olan bu parkur kişisel dayanıklılık ve becerinin öne çıktığı parkurdur. Zıplama ve arkasından yapılan hamle ile dikey duvarda ne kadar yürünebileceğini merak edenlerin eğlenceli saatler yaşadığı alandır. Dayanıklılık ve bacak kas gücünü ölçmek isteyenlerin zıplama alanı!

 

Trapez Parkuru

Trapez Parkuru

Havada asılı trapez yardımı ile havada akrobasi yapmak isteyenlerin eğlence alanıdır. Trapez de çeşitli kol gücüne dayalı artistik hareket yapmayı sevenlerin aradığı parkurdur. Trapez de salındıktan sonra aşağıdaki sünger havuzuna düşüşle biten yolculuk!

 

 

Ninja Zone Parkuru

Ninja Zone Parkuru

Birçok engeli ve parkuru bir arada toplayan, bacak ve kol gücüne dayalı aşamalı bir parkurdur. Atlama, zıplama, tırmanma ve yürüme aşamaları olan amacı hedefe ulaşmak varmak olan sportif bir alandır. Kendine güvenenlerin parkuru!

 

 

 

Fly Dunk Parkuru

Fly Dunk Parkuru

Trambolinler yardımı ile yüksekte olan potaya basket atma ve sayı yapma parkurudur. Basketbolu farklı ve eğlenceli oynamak isteyenlerin en sevdiği alandır. İsabeti sevenlerin parkuru!

 

 

 

Master Court Parkuru

Master Court Parkuru

21 tambolinin ve yer çekimsiz bir ortamda ilerlemeye çalışanların parkurudur. Yer çekimine karşı koyarak bütün trambolinleri geçerek sona ulaşma oyunu! Zıplarken ve yürürken hiç bu kadar zor olmamıştı!

 

 

Challenge Bridge Parkuru

Challenge Bridge Parkuru

Eldeki sopa ile bir köprü üzerinde mücadele sonuncu rakibi aşağı atabilme parkurudur. Bu parkur kol, bacak gücüne dayalı olduğu kadar hamle yapma yeteneğine dayalıdır. Gücünü gösterme zamanı geldi!

 

 

Skyfall Parkuru

Skyfall Parkuru

Trambolin ile havaya yükselip, sünger dolu havuzu düşülen parkurdur. Çıkılabilecek en yüksek nokta ve sünger havuzu! Yüksekleri sevenler için!

 

 

 

 

Etkinlikler

Flyzone Parkurları

Doğum günü kutlamaları, kurum ve şirketlere özel etkinlik ve okullara özel etkinlikler gibi birçok alanda faaliyetlerimiz bulunmaktadır. Kurum veya kişinin isteğine bağlı olarak düzenlenen etkinliklerimiz ile birçok sektöre hizmet sunmaktayız. Hizmetlerimiz kaliteli malzeme ve kalifiye elemanlar ile yapılmaktadır.

Bilet Fiyatları

Açılışa özel indirimler. 60 dakika kullanım süresine özel indirimler. Doğum günü, kurum ve şirket kutlamaları ve okullara özel etkinliklerde özel indirimler uygulanmaktadır. 30 dakika önce park alanında bulunmak gerekmektedir. Biletler 24 saat içinde iptal edilebilmektedir. Park fiyatları kullanım süresine göre değişmektedir.

 

Leave a Reply