Eğlence

İstanbul’un Heyecan Dolu Eğlence Merkezi

eglenceli-etkinlik-istanbul

İstanbul gibi metropol bir şehirde yaşayan kişilerin adrenalini en üst seviyede tatmak için tercih edebilecekleri en güzel eğlence merkezi Flyzone Air Sports. Özellikle hafta sonu yapılacak, eğlenceli aktiviteler arayan kişiler Flyzone Air Sports’u ziyaret edebilirler. Ancak bu eğlence hafta sonu ile kısıtlı olmayıp hafta içi de tam gaz devam etmektedir.

 Spor ve Eğlence Bir Arada

İstanbul eğlence merkezi denilince akla gelen Flyzone Air Sports da değişik aktiviteler bulunmaktadır. Türkiye’nin en büyük trambolin parkı buradadır. Trambolinde zıplamak; her yaştan insana hitap eden, eğlenceli, sağlığı olumlu yönde etkileyen aktivitelerdendir. Trambolin severlerin mutlaka bu eğlence merkezini ziyaret etmesi gerekmektedir. Özellikle hafta sonu trambolin programlarına DJ’ler dahil olmakta ve DJ eşliğinde yapılan trambolin zıplamaları sporu oldukça eğlenceli hale getirmektedir.

istanbulda-eglence

 Kutlamalara Farklı Bir Boyut

Doğum günü gibi kutlamalarınıza farklı bir boyut getirmek için Flyzone Air Sports’u tercih edebilirsiniz. Ancak bu program için önceden rezervasyon gerektirmektedir.

 Cüzdan Dostu Eğlence Merkezi

Her yaşa ve her keseye hitap edecek seçenekleri bulunan Flyzone Air Sports’da fiyat aralığı 49TL-440 TL arasında değişmektedir. Yapılan programlara göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Fiyat farklılığının dışında; event flight ve party flight gibi eğlence programlarına katılabilmek için önceden rezervasyon yaptırmak gerekmektedir.

Flyzone Eğlence Merkezi Her Yaşa Uygun

Flyzone Air Sports’da hem çocuklar hem yetişkinler eğlenceli vakit geçirebilirler. Programlar hakkında kısa bilgi vermenin faydalı olacağı kanaatindeyiz:

Kıds flight: 4-7 yaş aralığındaki çocuklar için hazırlanmış olan eğlence programıdır. Ebeveyn gözetimi gerekmektedir.

Base flight: 7-13 yaş aralığındaki çocukların ebeveyn veya bir büyük refakatinde katılabileceği, 13 yaşından büyüklerin ise bireysel katılma şansının olduğu eğlence programıdır. Süresi 60 dakikadır.

Night flight: DJ eşliğinde düzenlenen, 13 yaşından büyüklerin katılacağı eğlence programıdır. Süresi 60 dakikadır.

Group flight: 10 kişi ve üzeri grup şeklinde katılımın mümkün olduğu programdır. 7-13 yaş aralığındaki çocukların ebeveyn veya bir büyük refakatinde, 13 yaşından büyüklerin ise bireysel katılabileceği programdır.

Party flight: doğum günü organizasyonu yapılan programdır.

Event flight: motivasyon programıdır. Şirket ve gruplara hitap etmektedir.

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

FlyZone Turkey (@flyzoneturkey)’in paylaştığı bir gönderi ()

Leave a Reply